495 rezultate, pagina 12 / 33

Oferte imobiliare Realist Estate Agency

Teren intravilan de vânzare, 600 mp, zona Coresi, Brașov

96,000 €

Teren de 600 mp de vânzare
Tractorul, Brasov
600 mp

Vânzare garsonieră, complex nou, 38.28 mp utili, Brașov

92,800 €

Apartament cu 1 camere de vânzare
13 Decembrie, Brasov
38.28 mp
2026

Hală industrială de închiriat, 580 mp, Bartolomeu, Brașov

3,200 € + 21% TVA

Spațiu industrial de închiriat
Bartolomeu, Brasov
580 mp
1993

Spațiu comercial de închiriat, 90 mp, complexul Avantgarden, Brașov

900 €

Spațiu comercial de închiriat
Bartolomeu, Brasov
90 mp
2011

Apartament 3 camere, Maurer Villas, Brașov

170,000 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de vânzare
Tractorul, Brasov
65 mp
2024

Vânzare, garsonieră în zona Militari

58,900 € TVA inclus

Apartament cu 1 camere de vânzare
Militari, Bucuresti
23 mp
1974

Teren extravilan de vânzare – 7777 mp, Snagov (Ilfov)

699,930 €

Teren de 7,777 mp de vânzare
Snagov
7,777 mp

Casă de vânzare în Ostrov – 3 camere + 600 mp teren

40,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Ostrov
100 mp
2000

PIPERA - IANCU NICOLAE - 2 CAMERE - COMISION 0%

189,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iancu Nicolae, Bucuresti
55 mp
2024

Apartament cu 2 camere - Vedere spre lac, zona Sisești

144,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Sisesti, Bucuresti
59.12 mp
2024

Vânzare apartament cu vedere spre lac

162,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Colentina, Bucuresti
50 mp
2025

Vânzare, apartament cu 2 camere, One Lake Club

229,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Pipera, Bucuresti
53 mp
2025

Vânzare apartament 2 camere, TVA inclus, Nusco, București

195,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Aviatiei, Bucuresti
50.04 mp
2025

Vânzare, apartament cu 4 camere în vilă interbelică – Cismigiu

229,000 €

Apartament cu 4 camere de vânzare